shabro
27 اسفند 1401 - 15:12

فعالیت قرارگاه جهادی امام رضا (ع) در رومشکان/ تیم‌های درمانی مستقر شدند

دبیر کمیسیون محرومیت‌زدایی مجلس از استقرار قرارگاه جهادی امام رضا (ع) در رومشکان خبر داد و گفت: تیم‌های جهادی دندان‌پزشکی و متخصصان درمانی در این شهرستان فعالیت دارند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کوهدشت، حجت‌الاسلام محمدرضا مبلغی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: قرارگاه جهادی امام رضا (ع) زیر نظر رئیس مجلس شورای اسلامی در نقاط مختلف و محروم کشور فعالیت‌های عمرانی، اشتغال‌زایی، بهداشتی- درمانی و دندان‌پزشکی انجام می‌دهد.

وی با بیان اینکه قرارگاه جهادی امام رضا (ع) هرساله ایام نوروز در یکی از مناطق محروم کشور همراه با امکانات و تجهیزات لازم مستقر می‌شود، افزود: طی رایزنی‌هایی بنا شده است که نقطه هدف این قرارگاه امسال در شهرستان محروم رومشکان باشد.

دبیر کمیسیون محرومیت‌زدایی مجلس شورای اسلامی با تأکید به اینکه اقداماتی در زمینهٔ تعمیرات مدارس روستایی و رفع کاستی‌های مدارس اسدآباد، بازوند و شورابه رومشکان در حال انجام است، عنوان کرد: همچنین معاون امور تعاون وزارت کار به‌زودی به این شهرستان سفر می‌کند و مباحثی مانند اشتغال‌زایی پیگیری می‌شود.

وی با اشاره به اینکه گروه دندان‌پزشکی با تجهیزات لازم و هفت متخصص درمانی در رومشکان در حال فعالیت هستند، بیان کرد: گروه دامپزشکی در نقاط روستایی این شهرستان نیز در حال فعالیت است و گروه استعدادیابی استعدادهای ویژه رومشکان را مورد شناسایی و حمایت قرار می‌دهد.

مبلغی گفت: پروژه آب‌رسانی مجتمع اسدآباد، آب‌رسانی روستای کهریز گیژان، احداث مدرسه شش کلاسه در روستای آقاجان، احداث مدرسه سه کلاسه در روستای رماوند ازجمله اقدامات در دست اجرای گروه جهادی امام رضا(ع) است.

انتهای پیام/ 644/.

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1099095